Vloženo: 27.03.2013 10:46:33

Nábor do vodáckého oddílu - HANACE

Oddíl Hanace pořádá nábor

Dětský vodácko-turistický oddíl Hanace hledá nové členy do svých řad! Pokud jsi už oslavil desáté narozeniny a chtěl bys něco zažít, přijď se podívat mezi nás.

Scházíme se od září do června vždy ve středu od 16 do 18 hodin - někdy v klubovně na Sokolském ostrově, jindy ve Stromovce, v rožnovské Sokolovně, nebo třeba na plovárně či v centru města. Hrajeme hry které protáhnou tělo i mysl, v létě jezdíme po Budějovicích na kanoích a trénujeme tak na léto - v létě totiž jezdíme na Letní tábory - na stálou část do indiánských Tee-pee, a poté na vodácký puťák. Už jsme takhle sjeli Otavu, Ohři, Moravu, slovenský Hron a letos se chystáme do Polska na Bóbr a Kwisu - nemluvě o Vltavě, Malši, Lužnici, Mlýnské stoce a dalších řekách, které zdoláváme o jarních a podzimních víkendech.

Každý druhý víkend trávíme na různých základnách v Jihočeském kraji, kde hrajeme hry tematicky zaměřené na aktuální dlouhodobou (celoroční) hru, ale vyrážíme ven i o jarních, podzimních a velikonočních prázdninách.

Samozřejmě je toho mnohem víc, ale tolik místa tady nemáme.
Jestli se ti něco z toho zalíbilo, a já věřím že ano, tak navštiv naše stránky http://oddil.hanace.info . Pokud tě zajímá náš program na tento měsíc, koukni se na Monitor - najdeš tam všechno, co budeš potřebovat.
Chceš patřit do supr party lidí v červených tričkách? Rádi tě mezi sebou uvidíme!