9.06.2018 14:30

Badminton – Jan Janoštík vítězem evropského juniorského turnaje ... Více

Vloženo: 13.10.2016 11:12:52

Juniorské MČR družstev v ČB

V sobotu 24. září 2016 uspořádal Atletický oddíl Sokola České Budějovice na domácím stadionu na Sokolském ostrově MČR družstev juniorů a juniorek – účastníci viz dále. Naše družstvo juniorů se v silné konkurenci neztratilo a obsadilo celkově třetí místo. Blahopřejeme.

Zúčastněná družstva:

Junioři: ASK Slavia Praha, TJ LIAZ Jablonec n. N., A. C. TEPO Kladno, AC Pardubice, VSK Univerzita Brno, TJ Sokol Opava, Atletický klub Hodonín z.s., T. J. Sokol České Budějovice

Juniorky: TJ Dukla Praha, AC ŠKODA Plzeň, TJ Sokol Kolín - atletika, TJ LIAZ Jablonec n. N., TJ Spartak Vlašim, AK Olymp Brno, TJ Slezan Frýdek-Místek z.s., TJ Sokol Opava.

Ze strany zúčastněných družstev byla akce hodnocena velice kladně, líbil se jim i stadion uprostřed historické části města. Připravili jsme se maximálně, ale co bohužel neovlivníme, je chátrající tribuna.

Budoucí velkou akcí, kterou zajišťuje Atletický oddíl Sokola České Budějovice, bude MČR v běhu na 10 km na dráze, které se zde bude konat 29. dubna 2017.

V roce 2018 se pokusíme kandidovat na uspořádání některého MČR  jednotlivců.

V loňské sezoně se družstva mužů i žen našeho atletického oddílu probojovaly do 1. ligy družstev (druhá nejvyšší soutěž ČR), tak nás z největší pravděpodobností čeká pořádání jednoho kola této soutěže.

T. J. SOKOL České Budějovice, Sokolský ostrov 1, tel. 724 902 989 © 2017 T. J. SOKOL České Budějovice