V únoru se v Ostravě konalo HMČR kat. juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek tzv. Gigant. ... Více

Registrace k odběru novinek

Aktuality

Vloženo: 30.06.2022 15:57:15

Krásné výsledky našich atletů

14. června - ve skvělé formě se ukázali sprinteři našeho oddílu. Oba se v běhu na 200 m dostali pod 21 vteřin. Tomáš NĚMEJC obsadil 3. Místo, Jiří POLÁK byl čtvrtý. Naši atleti těmito časy figurují na 2. a 3. místě národních tabulek a před blížícím se Mistrovstvím ČR naznačili vzestupnou úroveň své formy.

MČR juniorů a dorostu 18. června:
Zlatou medaili vybojoval TOMÁŠ JELÍNEK (trenér Jiří Couf), který ve výšce juniorů skočil 2.12. Dálkařské soutěže v juniorské kategorii: DAVID JODL (trenér Tomáš Najbrt) velkou část soutěže vedl - v posledním pokusu vybojoval 2.místo.
V soutěži dívek TEREZA BABICKÁ (trenér Jiří Couf) byla většinu závodu třetí. Také ona zabojovala v šesté sérii a dostala se na stříbrnou pozici. Druhý den na 400 m překážek obsadila 5.místo.
Také vytrvalkyně získaly medaile. ANEŽKA GUTWIRTHOVÁ (trenér Petr Bahenský) obsadila 2.místo na 3000 m př. juniorky a BARBARA KOSTKOVÁ (trenér Petr Bahenský) byla na stejné trati třetí.

Všichni naši medailisté si zároveň vybojovali nominaci do družstva české reprezentace na MU U20 ve Slovinsku.