6.04.2020 11:43:41

Působiště:

sokolovna Sokolský ostrov, Gymcentrum

Roční příspěvky:

Platné příspěvky pro tento rok, v úplném znění odsouhlaseném na schůzi výboru,
jsou uvedeny v sekci Info pro členy -
stanovy.

Cheerleading je úžasně variabilní sport, spojující tanec, akrobacii, skoky, pokřiky, lidské pyramidy. Věnujeme se sportovnímu cheerleadingu, který je zaměřen především na účast na soutěžích. Klasické povzbuzování na zápasech je spíše doplňkovou aktivitou, jakousi nadstavbou na trénink. V ČR se konají každoročně dvě soutěže v cheerleadingu - Mistrovství republiky a Spirit Cheer Cup. Z této soutěže jsme v roce 2011 přivezli zlato, což je po cca roce společného tréninku úžasný úspěch.

Jsme super parta, milujeme pohyb a smích, rádi jsme spolu a proto podnikáme i řadu akcí mimo tréninky (jezdíme na vodu i do hor). Stále nabíráme do svých řad nové členy - a to jak dívky tak chlapce od jedenácti let. Nově teď i holčičky od 6 let.

Zde je výroční zpráva za rok 2019, kterou poslala vedoucí oddílu Hell´s Cheerleaders České Budějovice. Tým v roce 2019 pokračoval v nastaveném tréninkovém programu. V peewee týmu, který trénoval externě na Meťáku, bylo 18 dětí. V juniorkách bylo 16 členek. Seniorský tým v roce 2019 chyběl. Jedna seniorka začala působit aktivně jako trenérka a v letošním roce se na trenérský kurz přihlásila další členka, takže se rozrůstá i trenérský tým, což je velmi pozitivní.

Malé děti od 6 let trénovaly každé pondělí. Juniorský tým trénoval pravidelně 3x týdně, a to v úterý, čtvrtek a neděli v prostorách Sokola. V roce 2019 jsme se zúčastnili několika celorepublikových soutěží, konkrétně to byly Spirit Cheer Cup, Evolution Cheer Battle, Roller Coaster Cup, Mistrovství republiky v cheerleadingu, Jihlava cheer cup a mezinárodní taneční soutěže Mia Festival.

Jedna naše členka se v rámci Českého národního týmu zúčastnila Mistrovství světa v cheerleadingu v Orlandu na Floridě, odkud Team Czech přivezl krásné šesté místo a vynikající druhé místo z evropských týmů (za Velkou Británií).

Více viz: http://www.hellscheerleaders.cz

Facebook: Hell's Cheerleaders České Budějovice