9.10.2020 14:22:45

21.09.2020 22:07:36

Dva tituly Jiřího Poláka na závěr sezóny ... Více

Kick-box

Zaměření, název oddílu:  sportovní oddíl - kick box
Vedoucí:                                Igor Syvulych
Kontakt: 775 269 403
  najko@atlas.cz
Trénink: pondělí a středa 18:30-20:00 h
Působiště:    sokolovna Sokolský ostrov
Roční příspěvky:   Platné příspěvky pro tento rok, v úplném znění odsouhlaseném na schůzi výboru,

Kick-box je v současnosti snad nejrychleji se rozšiřujícím bojovým sportem. Jeho popularita souvisí s jeho počáteční jednoduchostí. Ne každý má tolik trpělivosti hledat tu správnou "cestu" v karate či aikido. Někdo prostě spíše hledá netradiční sport, ve kterém by se mohl angažovat. Pokud patříte k těm, kteří hledají zajímavý sport pro sebe či své děti, možná bude právě kick-box tou správnou volbou.

Kick-box u nás v klubu patří k nejpočetnějším oddílům a počet trénujících stále roste. V minulých letech jsme se začali umisťovat v soutěžích na domácím poli, tak doufáme, že se bude dařit nadále a že třeba jednou dosáhneme i reprezentace (někteří k tomu dnes nemají daleko).

Trénují u nás děti, mládež i dospělí. Pro ty úplně nejmenší (předškolní věk) kick-boxerský oddíl nemáme, těm doporučujeme sportovní přípravku, pro již trochu odrostlejší děti máme tréninky opravdového kick-boxu. Mládež a dospělí u nás mají postupem času šanci dostat se do závodního oddílu.

Cíle oddílu kickboxu Sokol České Budějovice:
 - cílem našeho oddílu je výuka kickboxu pro všechny zájemce různých věkových i výkonnostních kategorií
 - cílem závodního oddílu je získávat přední umístění na domácích i zahraničních turnajích