9.06.2018 14:30

16.04.2018 08:42:08

Badminton – Jan Janoštík vítězem evropského juniorského turnaje ... Více

Sálová kopaná

Zaměření, název oddílu: všestrannost - sálová kopaná

Vedoucí: Zdeněk Sýkora

Kontakt: 606 600 624
  sykora.cb@seznam.cz

Trénink, cvičení: pondělí 20:00-22:00 h

Působiště: sokolovna Sokolský ostrov

Roční příspěvky: Platné příspěvky pro tento rok, v úplném znění odsouhlaseném na schůzi výboru, jsou uvedeny v sekci Info pro členy - stanovy.

Činnost oddílu sálové kopané má rekreační charakter, bez výraznějšího nasazení z důvodu max. omezení vzniku zranění. Hřiště je specifické - součástí plochy jsou nosné sloupy, na jejichž přítomnost si členové zvykli. Hraje se plstnatým sálovým míčem na branky hokejových rozměrů. Členové jsou velmi rozdílného věku - od 28 do 52 let - "každý hraje jak může". K činnosti není zapotřebí nic mimořádného - pouze míč, vhodné oblečení (bez chráničů, apod.), sálová obuv a chuť.

Všichni zájemci jsou samozřejmě zváni!

T. J. SOKOL České Budějovice, Sokolský ostrov 1, tel. 724 902 989 © 2017 T. J. SOKOL České Budějovice